Jednorázové oděvy pro ochranu hlavy

137 položek

Zobrazit:

Jednorázové ochranné oděvy pro ochranu hlavy.

Některé profese vyžadují ochranu výrobků před kontaminací vlasy, jindy je potřeba chránit třeba dýchací cesty atd. Možností je moc, ale vše lze zařadit do oddělení ochrany hlavy.

Naše nabídka pro vás:

• čepice a síťky na vlasy
Čepice a síťky jsou vyzdobeny z 100% polyetylenu a spolehlivě ochrání jak vaše vlasy a hlavu před ušpiněním, tak výrobky před nežádoucí kontaminací vlasy. Jsou vzdušné a lehké, takže se vaše hlava nebude více potit. Proto, aby vám sedly, jsou po kraji opatřeny gumičkoůžete si vybrat z několika barev a velikostí.

• ústenky a respirátory
I váš dech může být zdrojem nežádoucího znečištění nebo naopak je třeba chránit dýchací cesty. Spolehlivě vás i vaše okolí ochrání roušky, ústenky a respirátory. Pro snadné a rychlé použití jsou vybaveny gumičkami nebo úvazkem, který je drží na svém místě. Jsou vyráběné ze zdravotně nezávadného materiálu, jsou lehké s malým dechovým odporem.

• ochrana vousů
Zdobí vás vousy a nehodláte se jich kvůli práci vzdát? Nemusíte, naše síťky ochrání vaše vousy před znečištěním i výrobky před kontaminací. Jsou ze zdravotně nezávadného materiálu a nebrání v dýchání. Jejich nasazení i sejmutí je snadné.

• kuchařské čepice a lodičky
Podle nosa poznáš kosa a podle čepice kuchaře. Námi nabízené čepice jsou papírové a tudíž lehké. Aby se kuchařům nepotila hlava, jsou čepice z vrchu perforované, a kdyby přece, tak vložený potní pásek pot zachytí. Čepice jsou velikostně nastavitelné, takže padnou všem.

• obličejový štít

• kukly
Potřebuje svou hlavu ochránit celou nebo jsou ve vaší práci velmi úzkostlivé hygienické podmínky? Potom je kukla ideální volbou. Je vyrobena z netkané textilie a je tím pádem velmi lehká a neomezuje v pohybu. Kryje vlasy i ústa a nasazení je velmi snadné.

Určitě nepodceňujte používání jednorázových oděvů pro ochranu hlavy, které chrání vaše nejcitlivější místa, která jsou oči a dýchací cesty. Ideální je ochranné prostředky kombinovat, např. ochranná rouška v kombinaci s obličejovým štítem.

Kvalitní zdravotnické oděvy

Zdravotní obuv PRIMAVERA - Luver

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info