Chrániče vousů

5 položek

Zobrazit:

Chrániče vousů

Jsou speciální ochranný prostředek, který ochrání před znečištěním vousy, tak i výrobky. Chránič vousů neboli vousenky jsou jednorázovým prostředkem, který výborně zajistí bezpečnost zaměstnanců s delším vousem zejména v profesích, kde by se vousy mohly zachytit do pohyblivých částí strojů, jako např. soustruh či vrtačka.

Ochrana pro vousy

Máte vousy? Nechcete se jich kvůli práci vzdát, ale bojíte se, že si je umažete nebo že se zachytí do strojů? Nemusíte. Naše vousenky vaše vousy spolehlivě ochrání. Chrániče vousů jsou vyrobeny z lehké a prodyšné, zdravotně nezávadné netkané textilie. Rychle a snadno se navlékají díky gumičkám, které je drží na svém místě. Gumičky neobsahují latex, takže se nemusíte obávat alergické reakce. Vousenky nebrání ani v pohybu ani v dýchání. Vybírat můžete z bílé a modré barvy. A pokud potřebujete zaznamenat pohyb vousenky, nabízíme vám i detekovatelné.

 

Nepřehlédněte: Jelikož má více než 80 % našich zaměstnanců změněnou pracovní schopnost, poskytujeme odběratelům nad 25 zaměstnanců náhradní plnění na veškeré zakoupené zboží jednorázových oděvů bez navýšení ceny !

Kvalitní zdravotnické oděvy

Zdravotní obuv PRIMAVERA - Luver

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info