Zdravotní obuv PRIMAVERA - Luver

Kvalitní zdravotnické oděvy

374 802 047

Jednorázové čepice

42 položek

Zobrazit:

Jednorázové čepice

Jednorázové čepice jsou v současné době opravdu velký pojmem, označující mnoho typů ochranných čepic, které jsou v mnohých provozech nutností. Nabízíme Vám nejširší nabídku pracovních čepicí pro ochranu hlavy na českém trhu za nejlepší ceny. Čepice pro jednorázové použití máme bílé nebo v mnoha barvách, do gumičky nebo klasické, s kšiltem nebo bez kšiltu, síťové se síťkou na vlasy, typu baret,  nabízíme i různé velikosti. Pracovní čepice k jednorázovému či opakovanému použití jsou vyráběné ze 100% netkaného polypropylenu, dík kterému jsou opravdu lehké, ale přitom dostatečné pevné a prodyšné pro jakékoliv použití.

Možnosti použití jednorázových čepic

Jednorázové čepice z naší nabídky lze používat jako výborný ochranný prostředek v gastro a potravinářských provozech, kdy ochrání vlasy a hlavu před ušpiněním a především zajistí, že vlasy pracovníků nekontaminují výrobky. Lze je použít i jako jednorázové kosmetické čepice v kosmetických a wellness salonech.

Detekovatelné jednorázové čepice

Potřebujete ve vašich provozech či zařízeních aby ochranné pomůcky pro hlavu bylo možné detekovat detektorem kovu ? Pak pro vás máme čepice a síťky na vlasy s detekčním proužkem, díky kterému detektory kovů zaznamenají jejich pohyb.

Jednorázové čepice ochranné

Už se vám stalo, že jste si v restauraci objednali jídlo a v něm našli vlas? Úplně by mě přešla chuť. Nebo jste několik měsíců trávili nad projektem, který byl nakonec bezcenný a musel se začít od začátku jen proto, že byl kontaminován vlasy? Obě situace mají jednoduché řešení v podobě jednorázové čepice.

V nabídce máme velké množství barev, tvarů i velikostí. Čepice ochrání nejen výrobky před kontaminací vlasy, ale i vaši hlavu a vlasy před ušpiněním. Jsou z nezávadné netkané textilie a vyznačují se výbornou prodyšností.

Můžeme vám nabídnout síťky, čepice, barety, s kšiltem nebo bez. Jednorázové čepice jsou po obvodu opatřeny gumičkou pro snadné nasazení. Některé jsou navíc vybaveny detekčním proužkem, takže jejich pohyb může být zaznamenán detektorem kovů.

Takže již žádné vlasy v jídle, žádná kontaminace. Pořiďte do provozů, které vyžadují čistotu, ochranné jednorázové čepice.

 

Pro snadnější použití, Vám doporučujeme zásobníky na jednorázové čepice.

Nepřehlédněte: Jelikož má více než 80 % našich zaměstnanců změněnou pracovní schopnost, poskytujeme odběratelům nad 25 zaměstnanců náhradní plnění na veškeré zakoupené zboží jednorázových oděvů bez navýšení ceny !

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info