Zdravotní obuv PRIMAVERA - Luver

Kvalitní zdravotnické oděvy

374 802 047

Jednorázové čepice

42 položek

Zobrazit:

Jednorázové čepice

Jednorázové čepice jsou v současné době opravdu velký pojmem, označující mnoho typů ochranných čepic, které jsou v mnohých provozech nutností. Nabízíme Vám nejširší nabídku pracovních čepicí pro ochranu hlavy na českém trhu za nejlepší ceny. Čepice pro jednorázové použití máme bílé nebo v mnoha barvách, do gumičky nebo klasické, s kšiltem nebo bez kšiltu, síťové se síťkou na vlasy, typu baret,  nabízíme i různé velikosti. Pracovní čepice k jednorázovému či opakovanému použití jsou vyráběné ze 100% netkaného polypropylenu, dík kterému jsou opravdu lehké, ale přitom dostatečné pevné a prodyšné pro jakékoliv použití.

Možnosti použití jednorázových čepic

Jednorázové čepice z naší nabídky lze používat jako výborný ochranný prostředek v gastro a potravinářských provozech, kdy ochrání vlasy a hlavu před ušpiněním a především zajistí, že vlasy pracovníků nekontaminují výrobky. Lze je použít i jako jednorázové kosmetické čepice v kosmetických a wellness salonech.

Detekovatelné jednorázové čepice

Potřebujete ve vašich provozech či zařízeních aby ochranné pomůcky pro hlavu bylo možné detekovat detektorem kovu ? Pak pro vás máme čepice a síťky na vlasy s detekčním proužkem, díky kterému detektory kovů zaznamenají jejich pohyb.

 

Pro snadnější použití, Vám doporučujeme zásobníky na jednorázové čepice.

Nepřehlédněte: Jelikož má více než 80 % našich zaměstnanců změněnou pracovní schopnost, poskytujeme odběratelům nad 25 zaměstnanců náhradní plnění na veškeré zakoupené zboží jednorázových oděvů bez navýšení ceny !

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info