Jednorázové kukly a kapuce

10 položek

Zobrazit:

V jednorázových kuklách a kapucích jste v bezpečí

Je u vás v práci čistota a hygiena na prvním místě? Je každá kontaminace nežádoucí? Nezoufejte. Máme pro vás řešení v podobě jednorázových kukel a kapucí. Již se nemusíte obávat, že vaše vlasy kontaminují vaši práci nebo naopak, že se vy ušpiníte.

Jednorázové kukly a kapuce jsou vyráběny z netkané textilie a jsou velmi lehké a prodyšné, ani neucítíte, že je nosíte. Jsou ušity tak, aby se snadno navlékaly a neomezovaly svého nositele v pohybu. Kukly jsou vybaveny dvouvrstvou rouškou, která kryje ústa. Jedná se o kompletní ochranu hlavy. U kapuce je ochrana ještě zvýšena. Kapuce kryje nejen vlasy a ústa, ale i krk a ramena.

Jednorázové kukly si můžete zvolit v mnoha barvách. Líbí se vám červená, modrá, zelená nebo sáhnete raději po žluté nebo bílé? Výběr je na vás. Ani vaše vidění v kuklách a kapucích nebude ovlivněno. Velmi výhodnou vlastností kapuce je její anti statičnost.

Vlastnosti jednorázových kukel a kapucí v kostce:

  • Chrání před kontaminací
  • Chrání čistotu svého majitele
  • Lehké a prodyšné
  • Vícekrát použitelné
  • Snadné nasazení a dobře drží

 

Jednorázové kukly a kapuce

Jednorázové kukly vyráběné z netkané textilie mají integrované ústenky, díky kterým se jedná o komplexní ochranný prostředek pro ochranu hlavy pro provozy, ve kterých jsou nároky na čistotu klíčové. Nabízíme i jednorázovou antistatickou kapuci, která kryje hlavu i ramena a přitom neomezuje pohyb ani vydění uživatele. Jednorázové kapuce chrání ramena i krk a jsou vhodným ochranným prostředkem v kombinaci s overalem či pláštěm.

Nepřehlédněte: Jelikož má více než 80 % našich zaměstnanců změněnou pracovní schopnost, poskytujeme odběratelům nad 25 zaměstnanců náhradní plnění na veškeré zakoupené zboží jednorázových oděvů bez navýšení ceny !

Kvalitní zdravotnické oděvy

Zdravotní obuv PRIMAVERA - Luver

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info