Zdravotní obuv PRIMAVERA - Luver

Kvalitní zdravotnické oděvy

374 802 047

Operační ústenky a ochranné roušky

15 položek

Zobrazit:

Ochranné a operační ústenky

Roušky a ústenky na ústa jsou jednoduchým ochranným prostředkem, který má nepřeberné možnosti použití. I z těhto důvodů vám nabízíme opravdu velký výběr jednorázových roušek a ústenek s gumičku nebo s úvazky, v mnoha barvách, s mikrobakteriálním filtrem a nosním stahovacím páskem. V naší nabídce naleznete i 3-vrstvé operační chirurgické ústenky, které jsou vyráběny  lehké a měkké, antialergické netkané textilie. Dalším typem jsou jednorázové hygienické masky z netkaného polypropylenu s elastickým páskem a svorkou v nosní části.

Speciální chirurgické operační ústenky a roušky

Roušky a ústenky pro chirurgii z produktové řady Medi Comfort z kvalitní netkané textilie má integrovaný anti-fog pásek zabraňující mlžení brýlí. Další speciální ústenkou v naší nabídce je s ochranným štítem pro obličej, kdy tato má vysokou účinnost antibakteriálního filtru 99,99% BFE. Při výrobě ústenek a roušek na ústa je záměrně použit měkký materiál, který zvyšuje komfort použití a snižuje dechový odpor což ocení každý uživatel.

Jednorázové ústenky, roušky a jejich použití

Nevíte-li si rady s výběrem vhodného typu roušky, rádi Vám poradíme. Nabízené typy ústenek jsou vhodné pro lékaře na běžné zákroky a vyšetření, tak i pro chirurgii pro operační výkony. Jejich použití je mnohem širší, tak například v kosmetických a nehtových salonech či v potravinářské výrobě. Vhodným výběrem ústenek chránte své pacienty / klienty , tak především i sebe. Proto je vhodné spolu s rouškou používat i jednorázové rukavice.

Nepřehlédněte: Jelikož má více než 80 % našich zaměstnanců změněnou pracovní schopnost, poskytujeme odběratelům nad 25 zaměstnanců náhradní plnění na veškeré zakoupené zboží jednorázových oděvů bez navýšení ceny !

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info