Operační ústenky a ochranné roušky

15 položek

Zobrazit:

Operační ústenky a ochranné roušky

Museli jste někdy na operaci? Co si pamatujete z operačního sálu? Vzpomínky většiny asi budou podobné. Sálový personál pobíhá sem a tam, ale žádný zmatek, každý ví, co má dělat. A vy sledujete sálové pláště a oči. Oči. Víc z obličeje vidět není. Ústa a nos kryje rouška.

Rouška efektivně chrání nejen toho, kdo ji nosí, ale i pacienty nebo klienty. Roušky nutně nemusí nosit jen zdravotníci. Své uplatnění najdou v kosmetických salonech, v potravinářství i jinde. Námi dodávané roušky jsou jednorázové s upevněním na gumičky, které jsou bez latexu, a tudíž nezpůsobují alergie, nebo se uvazují.

Vlastnosti jednorázových roušek:

  • zdravotně nezávadný antialergický materiál
  • dobrá prodyšnost s malým dechovým odporem
  • jednoduché a rychlé použití
  • efektivně chrání vaše dýchací cesty
  • chrání vaše pacienty / klienty
  • neobsahuje latex
  • jsou lehké

Některé nabízíme jako dvouvrstvé, pro vyšší ochranu třívrstvé, u nosu si je upravíte pomocí vloženého pásku. Nosíte brýle? A bojíte se jejich mlžení při nošení roušky? Zbytečně. Nabízíme vám ANTIFOG ústenky s úpravou proti mlžení brýlí.

V naší nabídce naleznete i jednorázové hygienické masky MASQU. Bezpečně ochrání vaše dýchací cesty a velmi snadno se upevní pomocí gumičky. I co se týče barevného provedení, si můžete vybrat. Je libo modrá, zelená, žlutá, růžová nebo zůstanete u bílé?

Ochranné a operační ústenky

Roušky a ústenky na ústa jsou jednoduchým ochranným prostředkem, který má nepřeberné možnosti použití. I z těhto důvodů vám nabízíme opravdu velký výběr jednorázových roušek a ústenek s gumičku nebo s úvazky, v mnoha barvách, s mikrobakteriálním filtrem a nosním stahovacím páskem. V naší nabídce naleznete i 3-vrstvé operační chirurgické ústenky, které jsou vyráběny  lehké a měkké, antialergické netkané textilie. Dalším typem jsou jednorázové hygienické masky z netkaného polypropylenu s elastickým páskem a svorkou v nosní části.

Speciální chirurgické operační ústenky a roušky

Roušky a ústenky pro chirurgii z produktové řady Medi Comfort z kvalitní netkané textilie má integrovaný anti-fog pásek zabraňující mlžení brýlí. Další speciální ústenkou v naší nabídce je s ochranným štítem pro obličej, kdy tato má vysokou účinnost antibakteriálního filtru 99,99% BFE. Při výrobě ústenek a roušek na ústa je záměrně použit měkký materiál, který zvyšuje komfort použití a snižuje dechový odpor což ocení každý uživatel.

Jednorázové ústenky, roušky a jejich použití

Nevíte-li si rady s výběrem vhodného typu roušky, rádi Vám poradíme. Nabízené typy ústenek jsou vhodné pro lékaře na běžné zákroky a vyšetření, tak i pro chirurgii pro operační výkony. Jejich použití je mnohem širší, tak například v kosmetických a nehtových salonech či v potravinářské výrobě. Vhodným výběrem ústenek chránte své pacienty / klienty , tak především i sebe. Proto je vhodné spolu s rouškou používat i jednorázové rukavice.

Nepřehlédněte: Jelikož má více než 80% našich zaměstnanců změněnou pracovní schopnost, poskytujeme odběratelům nad 25 zaměstnanců náhradní plnění na veškeré zakoupené zboží jednorázových oděvů bez navýšení ceny !

Kvalitní zdravotnické oděvy

Zdravotní obuv PRIMAVERA - Luver

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info