Kuchařské čepice a lodičky

8 položek

Zobrazit:

Kuchařská čepice a papírové lodičky

Když se řekne kuchař, tak první co si každý vybaví je pořádná kuchařská čepice z papíru. A právě takové pořádné papírové čepice pro kuchaře Vám nabízíme. Naše nabídka zahrnuje klasické vysoké kuchařské čepice, tak i nízké lodičky. Papírovou lodičku máme čistě bílou nebo s barevným proužkem. Papírové lodičky lze nastavit na požadovanou velikost, na obvodu vnitřní strany mají potní pásek a vrchní strana je perforovaná pro lepší odvětrávání.

Vysoké čepice pro kuchaře nabízíme v bílé barvě, ale i v moderní černé, i tyto jsou velikostně nastavitelné, s potní páskou a perforací v horní části. Každý kuchař by měl mít ochrannou pokrývku hlavy, tak i jako nezbytný doplněk svého pracovního oděvu kvalitní čistou jednorázovou kuchařskou čepici.

Kuchařská čepice i pro děti

Hrají si Vaše děti rády na kuchaře, kuchařky, nebo se chystají na maškarní v masce kuchaře či kuchtíka  ? Pak by jim určitě uděla radost opravdová kuchařská čepice. Většina kuchařských čepic v naší nabídce má nastavitelnou velikost, takže by neměl být problém čepici nastavit pro použití Vašich dětí.

Levné čepice a lodičky pro kuchaře

Co si představíte, když se řekne kuchař? Já čepici, parádní, vysokou. Čepice budí respekt, jak ve vztazích na pracovišti, tak i směrem k okolí. A aby, jste takto mohli zapůsobit i vy, nabízíme vám kuchařské čepice a lodičky.

Čepice i lodičky jsou vyrobeny z papíru, jsou tedy lehké a nebudou vám překážet. V horní části naleznete perforaci, která zajistí odvětrávání a proudění vzduchu. V naší čepici se vám hlava potit nebude a kdyby jste se přece jen orosili z přání zákazníků, potní pásek všechen pot spolehlivě zachytí.

U kuchařských čepic si můžete vybrat mezi černou a bílou, lodičky nabízíme čistě bílé nebo s barevnými proužky. I velikost si můžete nastavit tak, aby vám vyhovovala.

Někdy se vysoké kuchařské čepice hodí i mimo kuchyň. Nezřídka chtějí jít děti na maškarní za kuchaře, tak proč jim tu radost nedopřát. V našich čepicích se mohou cítit jako praví šéfkuchaři!

 

Nepřehlédněte: Jelikož má více než 80 % našich zaměstnanců změněnou pracovní schopnost, poskytujeme odběratelům nad 25 zaměstnanců náhradní plnění na veškeré zakoupené zboží jednorázových oděvů bez navýšení ceny !

Kvalitní zdravotnické oděvy

Zdravotní obuv PRIMAVERA - Luver

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info