Ochranné obličejové štíty

4 Položky

Zobrazit:

Ochranné obličejové štíty

Jsou mnohdy podceňovaným prostředkem osobní ochrany pracovníků. Ochranný obličejový štít přitom dokáže ochránit jeden z našich nejdůležitějších smyslů a to zrak. Použitím kvalitního ochranného štítu se efektivně ochráníte před odlétnutím či odstříknutím cizích těles a kapalin do Vašich očí a úst. Nabízíme Vám velice lehký obličejový štít, který má ideální vlastnosti pro použití chirurgii při operacích, v stomatologii, ve farmacii a potravinářství, při broušení skla atd.. Antireflexní úprava, dík které jsou eliminovány nežádoucí odlesky je u našich ochranných obličejových štítů samozřejmost.

Celoobličejové štíty

Ochranné štíty, které nabízíme vás nebudou při práci nijak omezovat ani bránit výkonu práce. Jsou konstruovány za účelem maximálně ochránit váš celý obličej. Použití ochranného štítu je vhodné kombinovat s dalšími prostředky OOPP, jako jsou jednorázové kukly nebo overaly.

 

Nepřehlédněte: Jelikož má více než 80 % našich zaměstnanců změněnou pracovní schopnost, poskytujeme odběratelům nad 25 zaměstnanců náhradní plnění na veškeré zakoupené zboží jednorázových oděvů bez navýšení ceny !

Kvalitní zdravotnické oděvy

Zdravotní obuv PRIMAVERA - Luver

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info