Respirátory jednorázové FFP2 a FFP3

15 položek

Zobrazit:

Respirátor FFP2 - FFP3 - efektivní ochrana pro vaše dýchání

Zdraví máme jen jedno. Když ho jednou ztratíme, velmi těžko se získává zpět, nehledě na to, že to může být velmi finančně náročné. Někdy je poškození zdraví bohužel nevratné. Naštěstí existuje velké množství pomůcek, které mohou v ochraně zdraví pomoci.

Jako jednu z těchto pomůcek vám nabízíme jednorázové respirátory. Pracujete v prašném prostředí, nebo v místech, kde není nouze o nebezpečné výpary z barev či laků? Přicházíte do styku s biologickým materiálem, který může poškodit vaše dýchací cesty? Chraňte je pomocí respirátoru FFP2 či FFP3.

V nabídce máme respirátory tří úrovní ochrany:

  • FFP1 - nízká ochrana, do čtyřnásobku NPK (nebo také PEL – přípustný expoziční limit koncentrace jemného prachu) a aerosolu na olejovém či vodním základě
    - např. ručním broušení a leštění, vrtání a řezání
  • FFP2 - střední ochrana, do dvanáctinásobku NPK a aerosolu na olejovém či vodním základě
    - např. sádrování, cementování, broušení a práci se dřevem
  • FFP3 - vysoká ochrana, do padesátinásobku NPK a aerosolu na olejovém či vodním základě
    - např. práce s nebezpečnými prášky ve farmaceutickém průmyslu nebo práce s biologickými činidly a vlákny

Navíc je jejich použití snadné a rychlé. Na svém místě je drží gumičky a u nosu si je můžete upravit pomocí vloženého nosního tvarovacího pásku, který je pro větší komfort podložen molitanem. Některé typy jsou opatřeny výdechovým ventilem, takže se v respirátoru netvoří teplo a vlhko. Takové je možno použít i pro svařování.

Ochranné respirátory jednorázové FFP2 a FFP3

Jednorázový respirátor je jednoduchý prostředek / pomůcka pro osobní ochranu, který dokáže účinně chránit Vaše dýchací cesty především v prašném prostředí a proti méně nebezpečným látkám. Ochranné masky a respirátory díky své konstrukci, jsou jednoduché na použití a nepotřebují žádnou údržbu. Respirátor s výdechovým filtrem, který usnadňuje vydechování a redukuje teplo v masce je vhodný i pro svářeče. Některé filtrační masky mají navíc vrstvu aktivního uhlí, která dokáže odfiltrovat různé zápachy a nízké úrovně plynů. Jednorázové respirátory Vás ochrání proti barvám, prachu, aerosolům či virům.

Nepřehlédněte: Jelikož má více než 80 % našich zaměstnanců změněnou pracovní schopnost, poskytujeme odběratelům nad 25 zaměstnanců náhradní plnění na veškeré zakoupené zboží jednorázových oděvů bez navýšení ceny !

Kvalitní zdravotnické oděvy

Zdravotní obuv PRIMAVERA - Luver

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info