Operační čepice jednorázové

3 Položky

Zobrazit:

Operační čepice jednorázové

Na každém operačním sále je mimo jiné vyžadováno používat hygienickou pokrývku hlavy, která uchrání operační pole před kontaminací, kdy jednorázové operační čepice jsou ekonomickou variantou čepic pro operační sály. Každý lékař chirurg má jiné požadavky na používání jednorázových operačních čepic a z toho důvodu Vám nabízíme různé střihy. V nabídce máme i operační jednorázové čepice vhodné pro sálové sestry a ostatní personál. Jednorázové operační čepice z naší nabídky jsou vhodné i pro veterinární kliniky a všude tam, kde je potřeba mít hygienickou pokrývku hlavy a vlasů. Naše operační čepice jsou z kvalitní netkané textilie, dík čemu jsou měkké, ale pevné a nijak neomezují výhled ani pohyb.

Jednorázové operační čepice a jejich použití

Operační čepice pro jednorázové použití jsou ekonomickou variantou ke klasickým látkovým čepicím, kdy u jednorázových odpadá starost s praním a jejich údržbou. Tyto jednorázové operační čepice se přitom ve všech parametrech plně vyrovnají klasickým látkovým čepicím. Z toho je zřejmé, že se dají použít při všech činnostech, kdy je potřeba eliminovat riziko kontaminace rány/operačního pole, ale třeba i jako ochranná pokrývka hlavy.

Barevné operační čepice jednorázové

Na operačním sále musí být čisto. Hygienické normy jsou zde přísné. Aby rána pacienta nebyla kontaminována vašimi vlasy, nabízíme vám jednorázové operační čepice. Jsou vhodné jak pro operatéra, tak pro sálový personál. Svými vlastnostmi jsou rovnocennou náhradou látkových čepic, ale odpadá jejich údržba. Tím šetří váš drahocenný čas. Jednorázové operační čepice jsou vyráběny z kvalitní viskózy, jsou lehké, vzdušné a nebrání v pohybu. V nabídce máme i střih, který bezpečně schová i dlouhé vlasy. Výroba probíhá v souladu s ustanoveními směrnice 89/686/EHS na osobní a ochranné prostředky a splňuje požadavky na systém kvality ISO 9001:2008 a ISO 13485:2003

 

Nepřehlédněte: Jelikož má více než 80 % našich zaměstnanců změněnou pracovní schopnost, poskytujeme odběratelům nad 25 zaměstnanců náhradní plnění na veškeré zakoupené zboží jednorázových oděvů bez navýšení ceny !

Kvalitní zdravotnické oděvy

Zdravotní obuv PRIMAVERA - Luver

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info