Zdravotní obuv PRIMAVERA - Luver

Kvalitní zdravotnické oděvy

374 802 047

Operační čepice jednorázové

2 Položky

Zobrazit:

Operační čepice jednorázové

Na každém operačním sále je mimo jiné vyžadováno používat hygienickou pokrývku hlavy, která uchrání operační pole před kontaminací, kdy jednorázové operační čepice jsou ekonomickou variantou čepic pro operační sály. Každý lékař chirurg má jiné požadavky na používání jednorázových operačních čepic a z toho důvodu Vám nabízíme různé střihy. V nabídce máme i operační jednorázové čepice vhodné pro sálové sestry a ostatní personál. Jednorázové operační čepice z naší nabídky jsou vhodné i pro veterinární kliniky a všude tam, kde je potřeba mít hygienickou pokrývku hlavy a vlasů. Naše operační čepice jsou z kvalitní netkané textilie, dík čemu jsou měkké, ale pevné a nijak neomezují výhled ani pohyb.

Jednorázové operační čepice a jejich použití

Operační čepice pro jednorázové použití jsou ekonomickou variantou ke klasickým látkovým čepicím, kdy u jednorázových odpadá starost s praním a jejich údržbou. Tyto jednorázové operační čepice se přitom ve všech parametrech plně vyrovnají klasickým látkovým čepicím. Z toho je zřejmé, že se dají použít při všech činnostech, kdy je potřeba eliminovat riziko kontaminace rány/operačního pole, ale třeba i jako ochranná pokrývka hlavy.

 

Nepřehlédněte: Jelikož má více než 80 % našich zaměstnanců změněnou pracovní schopnost, poskytujeme odběratelům nad 25 zaměstnanců náhradní plnění na veškeré zakoupené zboží jednorázových oděvů bez navýšení ceny !

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info