Zvýhodněné sety

0 položek

Zvýhodněné sety roušek, obličejových štítů a dezinfekčního gelu

Epidemie ne a ne skončit. Riziko onemocnění a s ním možnost těžkého průběhu nebo trvalých zdravotních následků nás stále provází. A tak není divu, že tomu většina lidí nechce jít dobrovolně naproti. Jako velmi účinná a tedy důležitá je hygiena, osobní ochrana sliznic, zejména pak dýchacích cest, a respekt k ostatním. Prostředky k dodržování hygieny a osobní ochrany vám rádi nabídneme ve zvýhodněných setech, s dopravou zdarma. V naší nabídce naleznete roušky, obličejové štíty i dezinfekční gely. Sety jsou vytvořeny tak, abyste ušetřili a přitom si byli jisti svou ochranou.

Rouška/ústenka – chrání především okolí před nositelem, případným bezpříznakovým nositelem viru. Rouška filtruje vydechovaný vzduch. Pokud s rouškou používáte i obličejový štít, chráníte i své sliznice, vir se k nim nedostane a nemá tak šanci vniknout do těla. Štíty jsou velmi lehké, nebrání výhledu a díky měkkému polstrování netlačí. Vir si ale můžeme přinést na rukou z klik, zábradlí atd. Jeho výskytu zabrání použití dezinfekčního gelu na ruce. Gel má účinnost proti širokému spektru baterií, virů a kvasinek. Navíc jej nabízíme v praktickém balení. Gel je bez parfemace s dobrou dermální tolerancí.

Epidemie Covid-19 už trvá dlouho, všichni jsme z toho všeho okolo otrávení a unavení, ale vydržme, na konci každého tunelu je světlo. A hlavně CHRAŇME SE, sebe i navzájem.

Kvalitní zdravotnické oděvy

Zdravotní obuv PRIMAVERA - Luver

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info