Jednorázové rukavice pracovní

39 položek

Zobrazit:

Jednorázové rukavice

Pracovní jednorázové rukavice jsou osobním ochranným prostředkem, který má opravdu široké spektrum využití. Můžeme je využít při úklidu, v potravinářských provozech, na montážních linkách, v laboratořích a v neposlední řadě i ve zdravotnictví.

Jednorázové rukavice jednak chrání pracovníka před ušpiněním či infekcí, tak i výrobek před nechtěnou kontaminací. Jako jsou opravdu široké možnosti použití jednorázových rukavic, tak stejně široké je množství typů rukavic.

Potřebujete rukavici pudrovanou či nepudrovanou, nitrilovou nebo vinylovou, latexovou či polyetylenovou, lékařské vyšetřovací či chirurgické ? Pak si pozorně prohlédněte naší nabídku, ve které máme nitrilové, latexové, vinylovéveterinární dlouhé PE rukavice z polyetylenu, ale i gumové úklidové rukavice. Latexové rukavice mají podobné vlastnosti jako chirurgické rukavice, ale pamatujte, že jsou nesterilní.

Jednorázové rukavice ve zdravotnictví

Lidská ruka je ve zdravotnictví nezastupitelným nástrojem, který zároveň patří k největším zdrojům infekcí z čehož je jasné, proč je tak důležité používat rukavice pro jednorázové použití. Použitím vhodného typu ochranných rukavic se výrazně snižuje riziko kontaminace pacientů nebo naopak zdravotníků.

Mějte vždy na paměti, že používat jeden druh jednorázových rukavic při všech úkonech, které se ve zdravotnictví provádí, není správnou volbou. Každý materiál má rozdílnou propustnost, tedy věnujte patřičnou pozornost výběru správného typu rukavic pro konkrétní danou činnost.

Jen správně zvolený typ rukavice poskytne dostatečnou ochranu pro pacienta, ale i zdravotníka.

Jaké rukavice na co použít - příklady

Latexové - ochrana proti biologickému materiálu
Nitrilové - ochrana proti chemickým látkám, práce s infekčním materiálem
Vinylové - manipulace s léky a potravinami

Správné použití jednorázových rukavic

  • jeden pár rukavic vždy použít na jednu činnost/jednoho pacienta
  • jakmile skončíte činnost pro kterou jste rukavice použili, ihned je sundejte
  • použité rukavice vhazujte do nebezpečného odpadu ze zdravotnictví
  • poškozenou rukavici ihned vyměňte
  • po sejmutí rukavic si ruce ihned řádně umyjte popřípadě dezinfikujte
  • rukavice nasazujte až po řádném zaschnutí dezinfekčních přípravků

Rukavice jednorázové za nejlevnější ceny

Naše nabídka rukavic k jednorázovému použití je široká, ale co se vám bude jistě líbit nejvíc je fakt, že rukavice nabízíme za nejlepší ceny. Pro rychlou orientaci a výběr těch správných rukavic jsme je roztřídili do níže uvedených kategorií dle použitých materiálů. Navíc vždy můžete volit varianty s pudrováním či bez pudru.

Jednorázové ochranné rukavice - sortiment Náhradního plnění

Jednorázové ochranné rukavice v naší nabídce máme skladem, připravené k okamžitému odeslání a v mnoha velikostech i barvách. Pro snazší výdej rukavic pracovníkům, vám nabízíme praktické zásobníky, které jsou vhodné  i pro ostatní jednorázové oděvy.

Kvalitní zdravotnické oděvy

Zdravotní obuv PRIMAVERA - Luver

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info