Latexové rukavice jednorázové

2 Položky

Zobrazit:

Latexové rukavice jednorázové

Vyžaduje vaše činnost ochranu rukou? Máme pro vás latexové rukavice. Rukavice jsou vyráběné y přírodního kaučuku. Jsou velmi pružné a pevné, díky tomu nejsou náchylné k protržení. Přizpůsobí se tvaru ruky. Ocení je nejen zdravotníci při odběrech, ale i veterináři a hodit se budou i při úklidu.

Nabízíme vám buď pudrovanou, nebo nepudrovanou variantu. Pudrované se lépe navlékají, napudrované zase nezanechávají stopy na rukách.

Latexové rukavice mají své výhody i stinné stránky. Latex je přírodní látka, která může u některých jedinců vyvolat alergickou reakci. Rukavice jsou nesterilní, vhodné k běžnému použití, dobře ochrání proti biologickému znečištění.

Latexové rukavice

Rukavice z latexu jsou vyráběné z přírodního kaučuku a díky tomu mohou u citlivých jedinců způsobovat alergickou reakci. Hodí se pro běžné používání a jsou doporučovány, jako první ochranná bariéra pro ochranu rukou ve zdravotnictví.

Latexová rukavice je velmi pružná a díky tomu i pohodlná, protože se dobře přizpůsobí tvaru ruky. Díky pružnosti je lze označit za jednorázové gumové rukavice. Latexové rukavice pudrované i bez pudru máme v našem skladu, připravené k okamžitému odeslání.

  • vhodné pro běžné použití
  • nedoporučujeme pro jedince, kteří jsou alergičtí na latex
  • dobře chrání proti biologickému materiálu
  • vhodné pro odběry krve či převazy

Rukavice z latexu

„Gumové" rukavice, asi každý, kdo je uvidí, si vzpomene na svá školní léta a uklízečku s koštětem, v zástěře a právě v gumových rukavicích. Dnes nám tato představa může připadat legrační, ale jsou činnosti, při kterých se bez ochrany rukou neobejdeme.
Latexové rukavice jsou nesterilní. Ocení je jak uklízecí služby, tak zdravotníci například při odběrech. Latexové rukavice tvoří barieru, která dobře ochrání vaše ruce běžným i biologickým znečištěním. Ale jak mají své výhody, mají i své nevýhody. Rukavice jsou vyrobeny z přírodního kaučuku, který může způsobovat alergickou reakci. Nabízíme vám pudrovanou a nepudrovanou formu, pudrované rukavice se lépe navlékají a nepudrované nezanechávají stopy na rukách. Rukavice dobře kopírují ruku, takže ta má dobrou citlivost, jsou pevné a pružné, díky těmto vlastnostem, málo náchylné na protržení.

Kvalitní zdravotnické oděvy

Zdravotní obuv PRIMAVERA - Luver

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info