Nitrilové rukavice jednorázové

13 položek

Zobrazit:

Rukavice z Nitrilu k jednorázovému použití

Potřebujete při práci větší ochranu rukou? Pracujete s infekčními materiály? Nemusíte se obávat. Vaše ruce jsou sice nejlehčím místem pro vstup infekce do vašeho těla, ale naše nitrilové rukavice vás ochrání.

Spolehnout se můžete na jejich pevnost a pružnost v tahu. To znamená, že nejsou náchylné k protržení a není těžké si je navléci. Nitrilový nebo akrylonitrilový butadienový kaučuk (NBR) obecně nabízí velmi dobrou odolnost proti olejům, mazivům a rozpouštědlům. Nitrilové rukavice jsou odolné proti prodření a propíchnutí.

Nitrilové rukavice jsou velmi dobře snášeny a nezpůsobují alergie ani při dlouhém nošení. Ale i nitril má své stinné stránky, pokud jsou rukavice příliš silné, omezují obratnost s citlivost rukou. To ale od našich rukavic nečekejte, jsou vyráběny tak, že mohou být používány i jako vyšetřovací.

Jako u jednorázových rukavic z jiných materiálů i zde můžete vybírat z pudrované a nepudrované varianty. Na výběr máte i z několika barev a velikostí.

Nitrilové rukavice

Jednorázové rukavice z nitrilu se vyznačují větší pevností než ty z latexu, poskytují tedy výrazně lepší ochranu před propíchnutím, protržením či průsakem krve či jiných nebezpečných tekutin. Pevnost nitrilových rukavic v porovnání s ostatními typy je nejlepší, zároveň se dobře přizpůsobí tvaru ruky. Nitrilové rukavice pudrované i nepudrované Vám nabízíme v mnoha velikostech a barvách, vše skladem připravené k okamžitému odeslání. Nitrilové jednorázové rukavice doporučujeme, jako vyšetřovací rukavice, kdy dle druhu vyšetření volte s pudrem nebo bez pudru.

  • jednoduchý a účinný způsob, jak ochránit vaše ruce
  • nepudrované - nemáte na rukou zbytky pudru
  • nitrilová rukavice dobře kopíruje tvar ruky
  • mají vyšší odolnost proti protržení, propíchnutí či průsaku
  • rukavice nabízíme v mnoha velikostech a barvách
  • rukavice z nitrilu jsou vhodné i jako vyšetřovací jednorázové rukavice
  • dobrý cit při vyšetřovacích, diagnostických úkonech
  • neobsahují protein z latexu a nezpůsobují alergické reakce

Nitrilové rukavice jednorázové

Pryč jsou doby, kdy se „gumové" rukavice používaly jen při úklidu a při práci na zahradě. Zájem o svou ochranu roste. Velmi jednoduchá cesta pro jakoukoli infekci vede přes naše ruce. Při práci jsme nuceni sahat i na věci, u kterých si nejsme úplně jisti jejich nezávadností. A tak je na místě ruce chránit.

V naší nabídce naleznete nitrilové rukavice. Oproti latexu jsou rukavice pevnější a nezpůsobují alergické reakce. Jejich odolnost proti protržení, propíchnutí a průsaku je větší a velmi dobře kopírují ruku a zajišťují citlivost rukou, takže je můžete použít i jako vyšetřovací ve zdravotnictví.

Rukavice nabízíme v mnoha velikostech a barvách. Dále si podle použití můžete vybrat mezi pudrovanými a nepudrovanými. Pudrované se lépe navlékají, nepudrované zase nezanechávají na rukách stopy. Tak se chraňte a nezapomínejte ne ruce.


Nepřehlédněte
: Jelikož má více než 80% našich zaměstnanců změněnou pracovní schopnost, poskytujeme odběratelům nad 25 zaměstnanců náhradní plnění na veškeré zakoupené zboží jednorázových oděvů bez navýšení ceny !

Kvalitní zdravotnické oděvy

Zdravotní obuv PRIMAVERA - Luver

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info