Chrániče matrací jednorázové

2 Položky

Zobrazit:

Chrániče matrací jednorázové

Hledáte levné chrániče matrací, pak už nehledejte a prohlédněte si naši nabídku levných matracových chráničů, které navíc jdou použít jako prostěradlo.

První položkou je v podstatě igelitový návlek na matraci, který Vaše matrace ochrání i na bocích a lze jej použít opakovaně, dokud není mechanicky poškozen. Druhá položka je nepropustné prostěradlo, které taktéž funkci matracového chrániče splní.

Igelitový chránič matrace je sice nejlevnější variantou, jak ochránit lůžko před nežádoucím znečištěním, ale nezapomínejte, že je neprodyšný.

Pokud si nemůžete vybrat z těchto dvou levných způsobů ochrany Vašich matrací, nabízíme Vám na našem druhém eshopu opravdu širokou nabídku chráničů na matrace a nepropustných prodyšných froté prostěradel, vše v mnoha rozměrech.

Jednorázové chrániče matrací

Jsou místa, kde se klienti velmi často střídají. Hrozí ušpinění nebo dokonce znehodnocení matrace, přesto každému klientovy rádi dopřejete komfort na kvalitní matraci. Tak ji chraňte. Tyto naše chrániče matrací jsou velmi levná a praktická věc. Jedná se neprodyšný chránič z polyetylénu, který prodlouží životnost matrací, je nepropustný, jeho požití je snadné a rychlé.

Naše chrániče matrací sníží vaše náklady na údržbu nebo na pořízení nové matrace. Navíc jsou omyvatelné a lze je použít opakovaně, jen je nutné se ujistit, že nedošlo k poškození. Nabídce máme i jednorázové nepropustné prostěradlo. Prostěradlo je dvouvrstvé, jedna strana je ze savé vrstvy a druhá z 100% PE je nepropustná. Prostěradlo dokonale chrání matraci.

 

Nepřehlédněte: Jelikož má více než 80 % našich zaměstnanců změněnou pracovní schopnost, poskytujeme odběratelům nad 25 zaměstnanců náhradní plnění na veškeré zakoupené zboží bez navýšení ceny !

Kvalitní zdravotnické oděvy

Zdravotní obuv PRIMAVERA - Luver

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info