Jednorázová prostěradla

20 položek

Zobrazit:

Jednorázová prostěradla

Jste masér, kosmetička, rehabilitační pracovník nebo máte jiný provoz kde potřebujete hygienicky, přitom jednoduše a levně ochránit lůžko či lehátko před znečištěním ? Pokud ano, je pro Vás ideální volbou jednorázové prostěradlo, které si můžete vybrat v mnoha rozměrech a gramážích, přesně dle Vašich potřeb. Jednorázové prostěradlo na lehátko lze použít i jako krycí přehoz na klasické plátěné prostěradlo.

Jednorázové prostěradla vyrábíme ze zdravotně nezávadné netkané textilie neboli 100% PP. Netkaná textilie je mekká, příjemná na omak, pevná a nepropouští tekutiny což z ní dělá ideální materiál pro výrobu jednorázových prostěradel.

Díky použití jednorázového prostěradla Vám navíc odpadá starost s praním klasických látkových prostěradel. Nabízená jednorázová hygienická prostěradla jsou vhodná pro použití pro akutní příjem pacientů, infekční oddělení či ARO a JIP.

Výhody jednorázových prostěradel

  • šetří čas a snižují náklady
  • jednoduchá manipulace
  • univerzálnost
  • vhodné i pro alergiky
  • plnohodnotná náhrada za klasická prostěradla

Varování: Používání jednorázových prostěradel je návykové, zjednodušuje totiž práci.

Hygienická prostěradla z netkané textilie pro jednorázové použití máme v našem skladu, připravené k okamžitému odeslání.

Prostěradla k jednorázovému použití

Také při příchodu do ordinace, na kosmetiku nebo na masáž všímáte čistoty? Na špinavé lehátko byste si asi nelehli. Všem, kteří vlastní tyto salóny a studia, ale nejen jim, nabízíme jednorázová prostěradla.

Pro výrobu byla použita zdravotně nezávadná netkaná textilie z 100% PP, která je pro tento účel lehká a nepropustná. Na omak jsou tato prostěradla velmi příjemná a měkká. Navíc je textilie velmi pevná, nemusíte se tak bát jejího protržení. Prostě příjemná pro klienta a praktická pro majitele lehátka.

Jejich lehké a snadné použití vám usnadní práci a sníží provozní náklady, nic nemusíte prát a žehlit. Vybírat můžete z mnoha variant rozměrů a gramáží. Své uplatnění najdou na JIP, příjmech, infekčních odděleních a i jinde.

 

Nepřehlédněte: Jelikož má více než 80 % našich zaměstnanců změněnou pracovní schopnost, poskytujeme odběratelům nad 25 zaměstnanců náhradní plnění na veškeré zakoupené zboží bez navýšení ceny !

Kvalitní zdravotnické oděvy

Zdravotní obuv PRIMAVERA - Luver

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info