Jednorázové povlečení

4 Položky

Zobrazit:

Jednorázové povlečení na přikrývky a polštáře

Nechcete mít starosti s praním, dezinfikováním ložního prádla a chcete navíc ušetřit hodně času ? Jestli říkáte ano, tak Vám nabízíme hygienické jednorázové povlečení / povlaky na polštáře, přikrývky a deky. Jednorázový povlak na přikrývku či polštář Vám nabízíme v mnoha rozměrech, ale pokud náhodou potřebujete jinou velikost kontaktujte naše obchodní oddělení. Jednorázové povlečení / povlaky vyrábíme ze zdravotně nezávadné netkané textilie.

Jednorázová povlečení vám ušetří i nemalé prostředky, který byste jinak museli vynaložit při údržbě běžného ložního povlečení. Díky použití netkaných textilií, se jedná o hygienické řešení jak uchránit vaše deky a polštáře před znečištěním.

Jednorázová povlečení - výhody:

  • šetří čas a finance
  • hygienické řešení
  • vhodné i pro alergiky
  • výběr z mnoha rozměrů

Povlečení na jednorázové deky

Dbáte na vašem oddělení na čistotu? Ale jek při tom ještě ušetřit za náklady a ušetřit si i starosti? Používejte jednorázové povlečení. Povlaky spolehlivě ochrání polštáře i peřiny a vy můžete pacientům a klientům nabídnout hygienicky čistou postel.

Povlečení je vyráběno ze zdravotně nezávadné netkané textilie, nabízíme sice standardizované rozměry, ale pokud potřebujete jiné, ani to není problém. Povlečení je měkké a příjemné na dotek. Jednorázové povlečení je plnohodnotnou náhradou klasických, látkových povlaků.

 

Ložní povlečení a povlaky jednorázové použití z netkané textilie máme v našem skladu, připravené k okamžitému odeslání.

Nepřehlédněte: Jelikož má více než 80 % našich zaměstnanců změněnou pracovní schopnost, poskytujeme odběratelům nad 25 zaměstnanců náhradní plnění na veškeré zakoupené zboží bez navýšení ceny !

Kvalitní zdravotnické oděvy

Zdravotní obuv PRIMAVERA - Luver

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info