Jednorázové přikrývky

3 Položky

Zobrazit:

Jednorázové přikrývky - deky

Jednorázová přikrývka ze zdravotně nezávadné netkané textilie je hygienickým řešením, jak ochránit lůžkoviny a lůžko před znečištěním či případnou kontaminací. Díky jednorázovým přikrývkám můžete klientům dopřát vždy čistou nepoužitou přikrývku, která je lehká a hřejivá. Jednorázové přikrývky / deky nabízíme v barvách bílá a modrá, ale i v zimní variantě, která je opravdu hřejivá.

Přikrývky pro jednorázové použití

Střídají se u vás pacienti jako na běžícím páse? Poskytujete jim také peřiny a chcete ušetřit provozní náklady, ale každému dopřát komfort v podobě čisté deky? Používejte jednorázové přikrývky.

Deky se mohou pochlubit certifikátem Česká kvalita a kvalitním pracováním. Jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadné netkané textilie a plněny dutým vláknem. Přikrývky jsou hřejivé a lehké. Pro zimomřivé pacienty nabízíme i zimní variantu, tato deka je ještě teplejší. Zvoli také můžete mezi bílou a modrou variantou.

Naše jednorázové přikrývky jsou vhodné na infekční oddělení, pro záchranné zdravotní služby a jiné. Jsou hygienickým řešením a plnohodnotnou náhradou klasické deky.

 

Přikrývky - deky pro jednorázové použití z netkané textilie máme v našem skladu, připravené k okamžitému odeslání.

Nepřehlédněte: Jelikož má více než 80 % našich zaměstnanců změněnou pracovní schopnost, poskytujeme odběratelům nad 25 zaměstnanců náhradní plnění na veškeré zakoupené zboží bez navýšení ceny !

Kvalitní zdravotnické oděvy

Zdravotní obuv PRIMAVERA - Luver

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info