Ochrana nohou

33 položek

Zobrazit:

Ochrana nohou

Hlavu chráníte, tělo chráníte, ale co nohy? Nezapomínáte na ně tak trochu? Někdy je třeba ochrana prostředí, někdy musíte chránit sebe. Ať tak nebo tak nabízíme vám jednorázové oděvy pro tuto ochranu.

Představte si, že jdete k lékaři nebo ve vaší firmě čekáte návštěvu, všude musí být čisto a přece se nikdo nebude zouvat. Tyto a další situace dokáží vyřešit návleky na obuv. Ocení je nejen ve zdravotnictví, ale i v potravinářství, laboratořích a jinde. Návleky mohou být vysoké nebo nízké, voděodolné, protiskluzové, detekovatelné, ale vždy se lehce navlékají a lze je použít na každou obuv nebo na bosou nohu. Pro výrobu je používán 100% polypropylen (netkaná textilie) nebo polyetylen (igelitové návleky). Samozřejmostí je i různá síla materiálu a tím různá odolnost proti protržení. Na výběr jsou i barevné varianty.

Další součástí ochrany nohou jsou kalhoty, kolonošortky a gynsukně. Ať již příjemné chvíle při relaxaci ve wellness centru nebo nutně strávená doba na lékařských vyšetřeních, všude se budete spolehnout na naše jednorázové oděvy z netkané textile.

Čekáte příchod svého děťátka a nechcete v porodnici řešit, co s požitými a špinavými kalhotkami? Ty jednorázové jednoduše vyhodíte. Nabízíme vám poporodní kalhotky a tanga z netkané textilie. Jsou vzdušné, lehké a jejich pořízení nijak zvlášť nezatíží vaši peněženku. Tanga nabízíme i pánská. Tanga se hodí například do wellness center, kde si budete moci užívat beze strachu z ušpiněná spodního prádla.

A nakonec nějakou zábavu. Zahrajeme si bowling. Jenže na něj si musíme půjčit speciální boty. Kdo je asi měl před námi? To není ani příjemné ani hygienické brát si zpocené boty po někom. Vyřeší to jednorázové ponožky z netkané textilie. Je libo zelené nebo bílé? Na svém místě je drží gumičky a prodáváme je ve velikostech M a XL.

Kvalitní zdravotnické oděvy

Zdravotní obuv PRIMAVERA - Luver

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info