Zdravotní obuv PRIMAVERA - Luver

Kvalitní zdravotnické oděvy

374 802 047

Jednorázové kalhotky do porodnice a tanga

3 Položky

Zobrazit:

Jednorázové kalhotky do porodnice

Čekáte miminko, připravujete se na porod, chcete si radostné chvilky užít bez starostí kam dát použité spodní prádlo, mám ještě čisté ? Pokud ano, pak Vám určitě doporučujeme zakoupit si jednorázové poporodní kalhotky do porodnice, které jsou ideálním řešením, jak nemít starost se spodním prádlem po porodu.

Někteří prodejci je nepřesně označují, jako porodnické kalhotky. Na výrobu jednorázových poporodních kalhotek je použita zdravotně nezávadná bezprašná textilie, dík které jsou kalhotky měkké, příjemné na dotek, výborně prodyšné, nedráždící pokožku. V pase jednorázových kalhotek je jemná gumička, která neškrtí a dobře se přizpůsobí Vašemu pasu.

Kalhotky do porodnice - výhody

  • odpadají starosti co s použitým prádlem
  • jsou vzdušné a pohodlné
  • finančně nenáročné
  • ze zdravotně nezávadného materiálu

Jednorázová tanga dámská a pánská

Tanga pro jednorázové použití v provedení pro dámy i pány, která Vám nabízíme jsou vyrobena ze zdravotně nezávadné bezprašné netkané textilie díky čemu jsou příjemná na dotek, nedráždí pokožku a díky gumičce v pase budou dobře držet na těle.

Použít jednorázová tanga se Vám určitě vyplatí všude tam, kde hrozí znečištění Vašeho spodního prádla, jako například při masážích, wellness pobytech či v kosmetickém studiu. Chcete si v klidu užít masáž, bez strachu o Vaše drahé spodní prádlo, pak určitě použijte naše dámská nebo pánská jednorázová tanga.

 

Všechny položky v naší nabídce máme přímo v našem skladu, připravené k okamžitému odeslání !

Nepřehlédněte: Jelikož má více než 80 % našich zaměstnanců změněnou pracovní schopnost, poskytujeme odběratelům nad 25 zaměstnanců náhradní plnění na veškeré zakoupené zboží bez navýšení ceny !

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info