Jednorázové kalhoty , kolonošortky a sukně

8 položek

Zobrazit:

Jednorázové kalhoty

Přínos jednorázových kalhot z netkané textilie jistě oceníte při wellness pobytech či v kosmetických studiích. A i když jsou kalhoty jednorázové, jdou použít opakovaně dokud nejsou mechanicky poškozené nebo znečištěné.

Další možností, jak použít naše jednorázové kalhoty je při různých vyšetřeních nebo jako návštěvnické kalhoty, kdy se už nemusíte bát, že se ušpiní váš civilní oděv.

Kolonošortky - šortky pro kolonoskopii

Jednorázové kolonošortky jsou šortky / kraťasy pro kolonoskopická vyšetření, čemuž je plně uspůsobena jejich konstrukce. Tyto krátké vyšetřovací kalhoty nijak neomezují v pohybu, jsou vzdušné a v hýžďové oblasti mají otvor, kterým lékaři provádí kolonoskopické vyšetření.

Díky jednorázovým kolonošortkám z netkané textilie bude vyšetření či případný zázkrok komfortnějším a bude zachována větší míra soukromí.

Gynsukně - jednorázová sukně pro gynekologická vyšetření

Jednorázové sukně z bezprašné 100% netkané textilie je vhodná pro gynekologické vyšetření i urologická vyšetření či menší zákroky. Tento typ jednorázových vyšetřovacích sukní lze dobře využít i v centrech asistované reprodukce IVF. Jednorázovou sukni vyrábíme v univerální velikosti.

Všechny položky v naší nabídce máme přímo v našem skladu, připravené k okamžitému odeslání !

Nepřehlédněte: Jelikož má více než 80 % našich zaměstnanců změněnou pracovní schopnost, poskytujeme odběratelům nad 25 zaměstnanců náhradní plnění na veškeré zakoupené zboží jednorázových oděvů bez navýšení ceny !

Kvalitní zdravotnické oděvy

Zdravotní obuv PRIMAVERA - Luver

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info