Oděvy pro ochranu těla k jednorázovému použití

68 položek

Zobrazit:

Jednorázové oděvy pro ochranu těla

Jak ochránit vaše tělo, oblečení, ale i okolní prostředí před znečištěním? Přece našimi jednorázovými oděvy. Naše nabídka je opravdu široká.

  • bryndáky – Nosit bryndák při jídle a pití není výsadou jen malých dětí. Někdy se stane, že i dospělý člověk jej potřebuje. Nosit bryndák a zachovat si důstojnost. Jde to? Jde! Naše bryndáky nejsou infantilní, jsou dostatečně velké, aby ochránily váš oděv. Ač jsou naše bryndáky velké, jsou lehké. Jsou vyrobeny z polyetylenu (PE) a jsou do jisté míry omyvatelné. Na jedné straně je můžete použít víckrát, na straně druhé je můžete po použití vyhodit. Nic neperete, záleží jen na vás a míře zašpinění. No není to skvělé?
  • Pláště, pláštěnky – Velmi jednoduchý a účinný způsob, jak ochránit vaše oblečení. Je jedno, zda před vodou nebo špínou. Naše pláště, bundy a pláštěnky pro jednorázové použití jsou lehké a skladné. Jsou vyráběny z netkané textilie nebo z nepropustného PE. Ocení je zdravotníci, pracovníci v potravinářském a stavebním průmyslu, ale i výletníci, když je chytne déšť. Vybrat si budete moci mezi mnoha barvami, střihy a druhy zapínání.
  • návštěvnické sety – Do nemocnice nejde nikdo rád, a když už je tam, je rád za každou návštěvu, která mu pomůže ukrátit čas. Ale jsou oddělení, kde se důsledně dbá na hygienu. A přísná nařízení platí i pro návštěvy. Aby tato oddělení zůstala pokud možno čistá, nabízíme set pro návštěvy. Je vyroben ze zdravotně nezávadné netkané textilie. Materiál je lehký a prodyšný. Nosit jej můžete na holé tělo nebo na své oblečení.
  • overaly – Někdy je nutné ochránit celé tělo, tak proč nosit vícero oblečení, když můžete mít jen jednu kombinézu? Nabízíme i kombinézy s kapucí, takže ochrání i vaši hlavu. Overaly jsou z netkané textilie různé síly materiálu a tím splňují podmínky pro různá použití. Prach nebo dokonce infekční látky, již se vám nedostanou na kůži. Můžete si být jisti, že materiál je prodyšný, tak se nebudete více potit. Kombinézy můžete nosit na oblečení nebo holé tělo, jejich zdravotní nezávadnost zajistí příjemné nošení.
  • haleny – Čeká vás vyšetření nebo jako operatéra nějaký výkon? Nechcete se pak zabývat ušpiněným oblečením? Zkuste naši jednorázovou halenu. Halena z netkané textilie hravě nahradí klasickou, látkovou halenu. Je prodyšná a zdravotně nezávadná. Materiál je dostatečně pevný a lze ji použít opakovaně.
  • zástěry – Pracujete s potravinami nebo v oboru, kde je důležité ochránit oblast hrudi a stehen? Pak se vám bude určitě hodit naše jednorázová zástěra. Nabízíme vám zástěry z PE v různých barvách a délkách. Jejich výhodou je opakovatelné použití, dokud nedojde k velkému znečištění.
  • ostatní – V tomto oddělení si můžete zakoupit jednorázové žínky z netkané textilie. Žínky jsou dostatečně pevné a jemné. Jsou ideální volbou do nemocnic, lázní, domovů důchodců, ale i pro miminka.

Kvalitní zdravotnické oděvy

Zdravotní obuv PRIMAVERA - Luver

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info