Zdravotní obuv PRIMAVERA - Luver

Kvalitní zdravotnické oděvy

374 802 047

Bryndáky jednorázové pro dospělé a seniory

2 Položky

Zobrazit:

Jednorázové bryndáky pro dospělé a seniory

Bryndák z PE (polyetylenu) je sice jednorázový, ale lze jej použít opakovaně, tedy můžeme  říct, že se jedná o omyvatelný bryndák. Naše bryndáky jsou svou velikostí určené především pro dospělé a seniory, ale použít je můžete i pro děti. Ptáte se proč investovat do nákupu bryndáků ?

Odpověď je jednoduchá, protože Vám ušetří mnoho peněz za praní a také drahocený čas. Vezměme si modelovou situaci, kdy např. v domově pro seniory mají Vaši klienti tento typ bryndáků. Po obědě jsou oděvy klientů popřípadě i lůžka díky použití bryndáku čistá, tedy klienti ani lůžka se nemusejí převlékat což Vám ušetří čas i náklady vynaložené na praní.

Jednorázové bryndáky pro dospělé a seniory jsou investicí, která se určitě vyplatí. Pokud potřebujete bryndák pro dospělé z froté materiálu s PU zátěrem, navštivte prosím náš druhý obchod kliknutím ZDE.

  • účinně chrání oděv před ušpiněním
  • šetří náklady za čištění a praní oděvů
  • šetří čas - nemusíte klienty převlékat
  • bryndák je možné používat opakovaně
  • lze jej omýt nebo otřít a je zase čistý

 

Nepřehlédněte: Jelikož má více než 80 % našich zaměstnanců změněnou pracovní schopnost, poskytujeme odběratelům nad 25 zaměstnanců náhradní plnění na veškeré zakoupené zboží jednorázových oděvů bez navýšení ceny !

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info