Bryndáky jednorázové pro dospělé a seniory

2 Položky

Zobrazit:

Jednorázový bryndák pro dospělé a seniory

Říká se, že v posteli náš život začíná i končí. S bryndákem je to asi stejné. Potřebujeme ho, než se neučíme jíst a pak, když už naše ruce špatně udrží příbor nebo lžíci. Bryndák je jednoduchá, ale velmi účinná ochrana oblečení. Je jedno zda se jedná o dítě nebo o dospělého člověka.

Nabízíme vám jednorázové bryndáky, které jsou vyrobené z PE (polyetylenu). V naší nabídce jsou dva typy z tohoto materiálu. Jejich výhodou je jejich váha, lehká skladovatelnost a možnost vícenásobného použití. PE bryndáky jsou omyvatelné. Na druhou stranu se po ušpinění neperou a mohou se rovnou vyhodit, což ocení i rodiče malých dětí třeba na výletech. Tím, že je neperete, ušetříte čas i peníze.

Naše nabídka bryndáků:

Oba typy se zavazují za krkem a jsou opatřeny záchytným pásem.

  • PE bryndák pro dospělé jednorázový se zavazováním za krkem – 41 x 61 cm, bílé barvy
  • PE bryndák pro dospělé jednorázový se savou vrstvou – 37 x 66 cm, modrobílé barvy, navíc opatřen savou vrstvou z papíru

Jednorázové bryndáky pro dospělé a seniory

Bryndák z PE (polyetylenu) je sice jednorázový, ale lze jej použít opakovaně, tedy můžeme  říct, že se jedná o omyvatelný bryndák. Naše bryndáky jsou svou velikostí určené především pro dospělé a seniory, ale použít je můžete i pro děti. Ptáte se proč investovat do nákupu bryndáků ?

Odpověď je jednoduchá, protože Vám ušetří mnoho peněz za praní a také drahocený čas. Vezměme si modelovou situaci, kdy např. v domově pro seniory mají Vaši klienti tento typ bryndáků. Po obědě jsou oděvy klientů popřípadě i lůžka díky použití bryndáku čistá, tedy klienti ani lůžka se nemusejí převlékat což Vám ušetří čas i náklady vynaložené na praní.

Jednorázové bryndáky pro dospělé a seniory jsou investicí, která se určitě vyplatí. Pokud potřebujete bryndák pro dospělé z froté materiálu s PU zátěrem, navštivte prosím náš druhý obchod kliknutím ZDE.

  • účinně chrání oděv před ušpiněním
  • šetří náklady za čištění a praní oděvů
  • šetří čas - nemusíte klienty převlékat
  • bryndák je možné používat opakovaně
  • lze jej omýt nebo otřít a je zase čistý

 

Nepřehlédněte: Jelikož má více než 80 % našich zaměstnanců změněnou pracovní schopnost, poskytujeme odběratelům nad 25 zaměstnanců náhradní plnění na veškeré zakoupené zboží jednorázových oděvů bez navýšení ceny !

Kvalitní zdravotnické oděvy

Zdravotní obuv PRIMAVERA - Luver

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info