Zdravotní obuv PRIMAVERA - Luver

Kvalitní zdravotnické oděvy

374 802 047

Pracovní kombinézy a jednorázové overaly

7 položek

Zobrazit:

Jednorázové pracovní overaly a kombinézy

Overal nebo-li kombinéza je ochranný pracovní oděv / oblek, který je díky své konstrukci přímo předurčený do prašných či jinak znečištěních nebo dokonce kontaminovaných prostředí.

Ochrannou pracovní kombinézu vždy vybírejte, dle rizika před kterým se chcete ochránit. Na práce kde se práší, jako je bourání nebo úklid jsou vhodné levnější jednorázové overaly z PP neboli netkané textilie.

Do náročnějších podmínek, kde hrozí například styk chemickými látkami jsou vhodné ochranné pracovní obleky / kombinézy DELTATEK. Jednorázová kombinéza jde použít opakovaně, ale vždy zkontrolujte zda není mechanicky poškozená či kontaminovaná.

Jednorázový ochranný oblek je vhodné doplnit rukavicemi a návleky na obuv, popřípadě respirátorem nebo obličejovým štítem čímž zajistíte komplexní ochranu celého těla. V naší nabídce naleznete jednorázové ochranné kombinézy s kapucí i bez kapuce, v širokém rozsahu velikostí.

Využití pracovních kombinéz a overalů

Své uplatnění najdou především autolakovnách a v provozech kde se stříkají barvy či rozpouštědla, v chemickém a elektrotechnickém průmyslu, automobilovém a strojírenském průmyslu, v opravárenských a servisních provozech, při zpracování odpadů a uhynulých zvířat, ve zdravotnictví, ale i potravinářských provozech.

Nevíte jaký si vybrat jednorázový overal, tak abyste měli kvalitní ochranný oblek, zavolejte nám rádi vám poradíme.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info