Pracovní kombinézy a jednorázové overaly

9 položek

Zobrazit:

Jednorázové pracovní overaly a kombinézy

Overal nebo-li kombinéza je ochranný pracovní oděv / oblek, který je díky své konstrukci přímo předurčený do prašných či jinak znečištěních nebo dokonce kontaminovaných prostředí.

Ochrannou pracovní kombinézu vždy vybírejte, dle rizika před kterým se chcete ochránit. Na práce kde se práší, jako je bourání nebo úklid jsou vhodné levnější jednorázové overaly z PP neboli netkané textilie.

Do náročnějších podmínek, kde hrozí například styk chemickými látkami jsou vhodné ochranné pracovní obleky / kombinézy DELTATEK. Jednorázová kombinéza jde použít opakovaně, ale vždy zkontrolujte zda není mechanicky poškozená či kontaminovaná.

Jednorázový ochranný oblek je vhodné doplnit rukavicemi a návleky na obuv, popřípadě respirátorem nebo obličejovým štítem čímž zajistíte komplexní ochranu celého těla. V naší nabídce naleznete jednorázové ochranné kombinézy s kapucí i bez kapuce, v širokém rozsahu velikostí.

Využití pracovních kombinéz a overalů

Své uplatnění najdou především autolakovnách a v provozech kde se stříkají barvy či rozpouštědla, v chemickém a elektrotechnickém průmyslu, automobilovém a strojírenském průmyslu, v opravárenských a servisních provozech, při zpracování odpadů a uhynulých zvířat, ve zdravotnictví, ale i potravinářských provozech.

Kvalitní overal či kombinéza ochrání celé tělo

Pracujete vy nebo vaši zaměstnanci v prašném prostředí? Nebo v prostředí autolakovny, opravárenské dílny nebo jiném, kde je velké riziko ušpinění? Chraňte sebe a své zaměstnance. Pořiďte si nebo do své firmy jednorázové pracovní kombinézy.

Vždy mějte na paměti, do jakého znečištění overaly pořizujete. Nevyplatí se šetřit za každou cenu. Na bourací práce nebo úklid postačí levnější kombinézy z netkané textilie. Do prostředí s větším rizikem, např. styk s chemickými látkami, doporučujeme ochranný oděv DELTATEK.

Oděvy jsou sice jednorázové, ale pokud nejsou poškozeny nebo kontaminovány, lze je použít opakovaně. Jejich další výhodou je lehkost a vzdušnost. Kombinézy nebrání v pohybu a dají se navléci na oděv nebo na holé tělo.

Nabízíme vám výběr z barev, velikostí i gramáže. Naše kombinézy ochrání vaše tělo a typy s kapucou i hlavu, někdy je na místě je doplnit o rukavice a návleky na obuv, popřípadě respirátor nebo obličejovým štít, tím zajistíte ochranu celého těla.

Nevíte jaký si vybrat jednorázový overal, tak abyste měli kvalitní ochranný oblek, zavolejte nám rádi vám poradíme.

Kvalitní zdravotnické oděvy

Zdravotní obuv PRIMAVERA - Luver

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info