Jednorázové zástěry

10 položek

Zobrazit:

Jednorázové zástěry PE a netkané textilie

Hlavní výhodou jednorázových zástěr PE z polyetylenu je jejich odolnost proti vodě a vlhku což samo o sobě napovídá, kde je ideální tento typ pracovních ochranných zástěr použít.

Jednorázová foliová zástěra se hodí jako rychlá a efektivní ochrana pracovního oděvu např. v potravinářských a gastro provozech, na farmách či ve veterinární praxi. Jednorázové igelitové zástěry udrží Váš oděv v suchu, což jistě ocení např. prodejci ryb.

Jednorázová zástěra s laclem z PE nebo netkané textilie je lehkým, pohyb neomezujícím ochranným prostředkem. Své uplatnění najdou tyto igelitové pracovní zástěry i v kadeřnictví při barvení vlasů, nebo i na veterinárních klinikách.

Zástěry z igelitu nebo netkané textilie

Zástěra = kuchyně, tak to máme zafixované. Přesto se najdou pracovní odvětvím, kde ochranu oděvu zástěrou ocení. Vzpomeňte třeba na prodejce ryb, veterináře nebo pracovníky v gastro provozech. Zástěra udrží váš oděv suchý a čistý. Námi nabízené zástěry jsou vyráběny z PE. Jejich výhodou je lehkost, skladnost a voděodolnost. Přesto jsou tyto zástěry velmi pevné. Na výběr jsou také barevné varianty. Zástěry neomezují v pohybu a dají se použít opakovaně. Potřebujete, aby byl pohyb zástěry detekovatelný? Ani to není problém. I detekční zástěru máme v nabídce.


Nepřehlédněte
: Jelikož má více než 80% našich zaměstnanců změněnou pracovní schopnost, poskytujeme odběratelům jednorázových oděvů nad 25 zaměstnanců náhradní plnění na veškeré zakoupené zboží bez navýšení ceny !

Kvalitní zdravotnické oděvy

Zdravotní obuv PRIMAVERA - Luver

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info