Zdravotní obuv PRIMAVERA - Luver

Kvalitní zdravotnické oděvy

374 802 047

Pláště a pláštěnky jednorázové

36 položek

Zobrazit:

Jednorázové pracovní pláště a bundy

Jednorázový pracovní plášť, ale i bunda jsou lehké a dobře skladné ochranné oděvy, které lze rychle použít a tím uchránit svůj oděv mnohdy před nevratným ušpiněním né-li přímo zničením.

V naší nabídce naleznete návštěvnické pláště různých velikostí, gramáží, s krátkým nebo dlouhým rukávem, ale i v mnoha barvách, kterými můžete jednoduše Vaše pracovníky odlišit např. dle provozů. U našich pracovních jednorázových plášťů nabízíme tři druhy zapínání a to na plastové patenty, suchý zip a plastový zip.

V naší široké nabídce naleznete i speciální infekční pláště, které mají ochrannou laminaci díky, které poskytují ochranu před stykem s infekčními tekutinami.

Jednorázové pláštěnky do deště

Nečekaný déšť Vás může překvapit v práci nebo i při soukromé túře s rodinou. Pro tyto případy je skvělý pomocník pláštěnka do deště, která chrání před deštěm, větrem, ale i hustým sněžením.

Nabízíme Vám jednorázovou pláštěnku z materiálu PE (polyetylen), dík kterému je lehká a velmi dobře skladná, tak že se vejde do každé kapsy. Pláštěnku samozřejmě lze použít opakovaně a i z toho důvodu má zapínání na plastové patenty.

  • výborně ochrání před ušpiněním
  • udrží vás v suchu za každého počasí
  • nebude vás omezovat v pohybu
  • velký výběr barev, velikostí i materiálů
  • možnost opakovaného použití
  • dobrá skladnost - vejde se snad do každé kapsy

Nabízené pláště, bundy a pláštěnky máme SKLADEM připravené k okamžitému odeslání !

Nepřehlédněte: Jelikož má více než 80 % našich zaměstnanců změněnou pracovní schopnost, poskytujeme odběratelům nad 25 zaměstnanců náhradní plnění na veškeré zakoupené zboží jednorázových oděvů bez navýšení ceny !

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info