Oděvy HACCP

0 položek

Kompletní nabídka oděvů na našem druhém e-shopu:   https://www.pp-servis.eu/gastro-odevy/

 

Hygienické oděvy HACCP

Hygienické oděvy HACCP jsou nezbytnou nutností pro potravinářské provozy, ve kterých se díky systému HACCP účinně předchází rizikům, která ohrožují bezpečnost potravin při jejich výrobě, zpracování i distribuci až ke koncovému spotřebiteli. Sestavení a zavedení systému HACCP, je na základě nařízení Evropského parlamentu povinně vyžadováno u všech výrobců a zpracovatelů potravin.

Co znamená HACCP ?

HACCP je zkratkou anglického Hazard analysis and critical control point, což přeloženo znamená Analýza rizik a tvorba kritických kontrolních bodů. Systém HACCP analyzuje, určuje rizika, která by potencionálně mohla ovlivňovat zdravotní nezávadnost potravinářských výrobků. Efektivita tohoto systému je založena na prevenci, tedy snaze problémům předcházet. Preventivní systém HACCP určuje všem pracovníkům, kdy a co přesně mají dělat a za co nesou odpovědnost.

Oděvy a obuv HACCP

Aby Vaši pracovníci mohli vyhovět přísným požadavkům systému HACCP, potřebují mimo jiné i kvalitní oděvy a obuv splňující normy tohoto systému. Z tohoto důvodů rozšiřujeme nabídku našich jednorázových oděvů o nabídku oděvů a obuvi pro systém HACCP. V našem novém internetovém obchodu Vaše pracovníky kompletně oblečeme, ale i obujeme. Nabízíme Vám čepice, haleny a pláště, kalhotyzástěry a obuv.

Nepřehlédněte: Jelikož má více než 80 % našich zaměstnanců změněnou pracovní schopnost, poskytujeme odběratelům nad 25 zaměstnanců náhradní plnění na veškeré zakoupené zboží oděvů k HACCP jednorázovému použití bez navýšení ceny !

Kvalitní zdravotnické oděvy

Zdravotní obuv PRIMAVERA - Luver

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info