Zásobníky na jednorázové oděvy

10 položek

Zobrazit:

Zásobníky pro jednorázové oděvy

Potřebujete zjednodušit výdej jednorázových oděvů, tak Vám nabízíme kvalitní zásobníky na jednorázové oděvy. Vybrat si můžete například zásobník pro větší množství rukavic či čepic, ale máme i zásobníky univerzální na kombinézy, overaly a pláště. Jestli si nemůžete vybrat z nabízených zásobníků, je možné domluvit dodávku různých typů zásobníků dle Vaší individuální potřeby v sériích od 1 kusu až po tisícové série výrobků. Vždy je samozřejmostí výroba referenčního vzorku zásobníku na jednorázový oděv.

Naše nejprodávanější:

Nepřehlédněte: Jelikož má více než 80 % našich zaměstnanců změněnou pracovní schopnost, poskytujeme odběratelům nad 25 zaměstnanců náhradní plnění na veškeré zakoupené zboží bez navýšení ceny !

Kam s jednorázovými oděvy? Do zásobníků!

Řešíte problém s vydáváním jednorázových oděvů? A co takhle zásobník přístupný všem? A je po problému. Každý si sám vezme, co v danou chvíli potřebuje, ať jsou to rukavice nebo overaly. Nabízíme standardizované zásobníky, ale jsme schopni vám udělat zásobník podle vámi zadaných rozměrů. Chcete jen jeden? Není problém. Dodáme vám takové množství, jaké si budete přát. Tak neváhejte a zjednodušte práci sobě i svým zaměstnancům. Pořiďte si zásobníky na jednorázové oděvy pro jejich snadný a hygienický výdej.

Kvalitní zdravotnické oděvy

Zdravotní obuv PRIMAVERA - Luver

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info