Zdravotní obuv PRIMAVERA - Luver

Kvalitní zdravotnické oděvy

374 802 047

Zdravotní obuv a pantofle

Problémy s nohami trápí valnou část moderní populace. Věděli jste ale, že problémům můžete předejít. A že klíčem ke zdravým nohám je zdravotní obuv?

Vyberte si zdravotní obuv, než vás doženou problémy

Nejen Ti, které trápí například ploché nohy, problémy s kyčlemi nebo špatným držením těla, by se měli ohlédnout po zdravotních botách. I když si to často neuvědomujeme, k nejvíce namáhaným částem lidského těla patří nohy. Speciálně u profesí, ke kterým patří dlouhé postávání nebo celodenní chození. Prostě profese, u kterých jste celý den na nohách.


Není náhodou, že zdravotní obuv je jako řešení bolavých nohou zmiňována s profesemi, jako jsou kadeřnice, prodavačky, servírky nebo třeba sestřičky v nemocnicích. I když ale ke zmíněným zaměstnáním nepatříte, nošení zdravotních bot patří k vhodné prevenci. Pořiďte si nějaké, než vás zdravotní trable doženou.

Co by měla zdravotní obuv splňovat?

Ne každé boty označené jako zdravotní skutečně pro vás vhodné jsou. Nezáleží, zda si koupíte jednoduché bílé korkové pantofle, mohou pro vaše nohy být stejně prospěšné, jako dražší zdravotnická obuv od značkového výrobce.

Při výběru si dejte pozor:

  • Zda je stélka vhodně anatomicky tvarovaná.
  • Kopíruje obuv tvar nohy.
  • Má pružnou špičku a ohýbá se tam kde noha.
  • Má protiskluzovou úpravu pro gastro-provozy.
  • Bota tzv. dýchá.

Seznam článků ►

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info