O nás

Jednorázové oděvy HACCP

Nevyskytli jsme se, ale usilovnou a mravenčí prací jsme postupem času vybudovali ryze českou firmu s nynějším názvem 2P SERVIS s.r.o., která je certifikovaným i prověřeným zaměstnavatelem OZP a také držitelem ochranné známky Práce postižených a Česká kvalita.

V současné době se na chodu společnosti podílí více než 100 zaměstnanců a z převážné většiny víc jak 80% z nich má různá zdravotní omezení, přes která svou práci odvádí s maximální pečlivostí i láskou ke každému výrobku, který projde jejich šikovnýma rukama.

Naší hlavní doménou jsou profesní oděvy a textil do oblasti zdravotnictví, gastronomie či hotelnictví, ale také se prezentujeme nejširší nabídkou jednorázových pracovních oděvů v ČR.

Jednorázové oděvy plní především funkci ochrannou před znečištěním, ale také slouží jako ochranné pracovní oděvy, které napomáhají a zabraňují kontaminovat výrobky či produkty před znehodnocením.

V naší opravdu rozsáhlé nabídce jednorázových pracovních oděvů jsme schopni uspokojit široké spektrum zákazníků, kteří k výkonu svého povolání či profese, jednorázové pracovní oděvy z důvodu ochrany chtějí mít, a nebo je nezbytně mít musí.

Všechny naše výrobky z oblasti jednorázového oděvního sortimentu vyrábíme z kvalitních materiálů 100% netkané textilie (polypropylen) různé gramáže, které se vyznačují výbornými užitnými vlastnostmi, mezi něž patří výborná prodyšnost, savost, dobrá pevnost, ale také nízká hmotnost zaručující pohodlí a komfort při práci.

Našim cílem je plnit potřeby zákazníků a dodávat kvalitní výrobky k jejich úplné spokojenosti nejen za rozumné ceny, ale také díky převážné většině jednorázových oděvů skladem i v rychlých dodacích lhůtách, protože největší odměnou za naší píli je - spokojený zákazník, kterému můžeme dlouhodobě i spolehlivě plnit jeho požadavky a přání.

Tým 2P SERVIS s.r.o.

Kvalitní zdravotnické oděvy

Zdravotní obuv PRIMAVERA - Luver

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info