Doporučujeme navštívit

Vyrábíme české jednorázové roušky

Navštivte naši stránku, kde se dozvíte, že pro vás vyrábíme kvalitní 3-vrstvé jednorázové roušky.

 

České parfémy UNIQ

Díky obsahu 20% vonných olejů se jedná o opravdové parfémy což poznáte podle opravdu dlouhé výdrže vůně. Parfémy jsou inspirovány vůněmi světově známých značek, jako Hugo Boss, Versace, Chanel a mnoho dalších.

Značkové zdravotnické oděvy

Výrobce značkových profesních oděvů prvotřídní kvality od České f. 2P SERVIS s.r.o. Dále vyrábí lůžkoviny, bytový a hotelový textil. Opravdu širokou nabídku skýtá nabídka zdravotní obuvi.

Parfémy Prouvé

Mají obsah 20% vonných olejů, které pochází přímo z Francouzské Grasse a jsou certifikovány, čímž je zaručena jejich nejvyšší možná kvalita. Kompletní nabídku parfémů, čistících, pracích a ostatních prostředků pro domácnost najdete na našich stránkách ZDE.

Čtení o jednorázových oděvech

Používáte jednorázové oděvy, chcete se dozvědět informace, které neznáte? Pokud ano, určitě navštivte náš blog, kde se mimo jiné dozvíte hodně informací ze světa jednorázových oděvů.

Jak vyrobit roušku

Na této stránce najdete kompletní informace, jak roušky vyrobit několika způsoby, jak roušky dezinfikovat a také si můžete stáhnout zdarma střih, který vám pomůže roušku ušít.

Na dno šálku

Projekt Na do šálku vznikl za účelem pomáhat potřebným a k této pomoci strhnout i ostatní. Chutnou a kvalitní kávu nám dodává Naturpark12 což je sociální podnik, který zaměstnává ve své pražírně zdravotně postižené osoby. Láska s jakou kávu praží, je cítit z každého zrnka. Pochutnáte si na výborné kávě a navíc podpoříte dobrou věc.

Kvalitní zdravotnické oděvy

Zdravotní obuv PRIMAVERA - Luver

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info